Chat org, Çevrimiçi Görüntülü Sohbet, Kameralı Sohbet, Sesli Sohbet

YENİ SÜRÜM SOHBETE BASLA! ESKİ SÜRÜM SOHBETE BASLA! Kameralı ve sesli sohbet sitemize hoş geldiniz. Tamamen ücretsiz olarak tasarlanan chatorg yazılımcıları tarafından geliştirilmekte olan kameralı sohbet sitemizde yeni arkadaşlarınız ile tanışın.

WhatsApp Masaüstü ve Web Sürümlerine İki Aşamalı Doğrulama Getirmeye Hazırlanıyor

WhatsApp Masaüstü ve Web Sürümlerine İki Aşamalı Doğrulama Getirmeye Hazırlanıyor

WhatsApp birçok güncelleme ile birlikte iki aşamalı doğrulamayı da getirmeye hazırlanıyor. Bu özellik ile kullanıcılarına daha güvenli bir iletişim platformu sunmayı ve dolandırıcılıkların önüne geçmeyi planlıyor.

Android’deki mesajlaşma geçmişinin iOS’a aktarılması hakkında gerekli testlerin yapıldığını açıklayan WhatsApp, sohbet geçmişini Android telefonlardan iOS’a taşımaya hazır hale getirirken aynı zamanda kullanıcılarının güvenliği için de çalışmalarına devam ediyor. Masaüstü ve web sürümlerini iyileştirmek için büyük bir güncelleme yolda.

WABetaInfo tarafından edinilen bilgide WhatsApp, masaüstü ve web sürümlerine iki adımlı doğrulama eklemeye hazırlanıyor. Pek çok insanın iletişim kurmak için güvendiği uygulama, kullanıcıların bilgilerinin çalınmasının önüne geçmek istiy

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account