Chatorg - Sesli Sohbet

YENİ SÜRÜM SOHBETE BASLA! ESKİ SÜRÜM SOHBETE BASLA!

Kameralı ve sesli sohbet sitemize hoş geldiniz. Tamamen ücretsiz olarak tasarlanan kameralı sohbet sitemizde kendinize bir ortam yaratın.

COVID-19 uyarısı

COVID-19 uyarısı

Koronavirüs hastalığı (COVID-19)

5 ADIMI UYGULAYINKoronavirüsü durdurmaya yardım edin1ELLERSık sık yıkayın2DİRSEKİçine doğru öksürün3YÜZDokunmaktan kaçının4MESAFEUzaklığı koruyun5EVMümkünse evde kalın

Genel Halk Sağlığı Bilgilendirmesi

Açıklama

Doğru şekilde bilgilenip uygun önlemleri alarak kendinizi ve çevrenizdekileri koruyun. Yerel kamu sağlığı kurumunuzun verdiği önerilere uyun.


COVID-19’un yayılmasını önlemek için:Ellerinizi sık sık temizleyin. Sabun, su veya alkol bazlı bir dezenfektan kullanın.Öksüren veya hapşıran kişilerle aranızda güvenli mesafeyi koruyun.Gözlerinize, burnunuza veya ağzınıza dokunmayın.Öksürürken veya hapşırırken burnunuzu ve ağzınızı dirseğinizin iç kısmıyla veya bir mendille kapatın.Kendinizi iyi hissetmiyorsanız evde kalın.Ateş, öksürük ve solunum güçlüğü şikayetleriniz varsa tıbbi yardım alın. Önceden ilgili numarayı arayın.Yerel sağlık kurumunuzun talimatlarına uyun.Sağlık tesislerine gereksiz yere gitmemek, sağlık sistemlerinin daha etkili çalışmasını sağlar, sizi ve çevrenizdekileri korur.

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account