Sohbet Sitesi

Standart Görüntülü Sohbet Kodu

Standart görüntülü sohbet kodu ile sitenizde kullanabilirsiniz; genişlik ve uzunluk, nick giriş ve kanal özelliklerini düzenleyebilirsiniz. Ekran, sitemizdeki ana sohbet gibidir.

Html ve Mobil Modül

Sitenizde ve akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz html türü kod seçeneği. Genişlik ve uzunluk seçenekleri ve giriş nick verileri kolayca yapılandırılabilir.

Sohbet Çubuğu gibi

Facebook gibi siteler altında gösterilen bir bar var. Çubuğun sağ tarafında kelime sohbetini tıkladığınızda pencereli kameralı sohbet programı açılır ve sitenizden çıkmadan sohbet edebilirsiniz. Sitenize renk kodu ekleyeceğini söyleyebilirim.

Avatar Sohbet

Görsel avatar modülüyle avatar sohbetmodülünü kullanabilirsiniz . Kanal ve nick giriş özelliklerini yapılandırabilirsiniz. Oldukça çekici olan farklı kanal seçeneklerini beğeneceksiniz.

Canlı gösteri

Canlı gösteri kodu ile belirlenen kanalın canlı detayları html sayfasına yansıtılacaktır. Bu sayede siteniz dinamik bir yapıya sahip olacak ve Google dostu olacak.

Banner Sohbet

Bu kod ile hem reklam seçeneğini hem de sohbet modülünü aynı anda kullanabilirsiniz. 468 * 60 ve 728 * 90 boyut seçenekleri vardır. Kanal ve nick seçeneklerini de seçebilirsiniz.