Chatorg - Sesli Sohbet

YENİ SÜRÜM SOHBETE BASLA! ESKİ SÜRÜM SOHBETE BASLA!

Kameralı ve sesli sohbet sitemize hoş geldiniz. Tamamen ücretsiz olarak tasarlanan kameralı sohbet sitemizde kendinize bir ortam yaratın.

GÖRÜNTÜLÜ SOHBET ŞİKAYETLERİ

GÖRÜNTÜLÜ SOHBET ŞİKAYETLERİ

Chatorg.org, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve kullanıcılarımızdan da aynısını yapmalarını isteriz. Bu önermeye dayanarak, Chatorg.org uygun koşullarda ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak, başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal eden kullanıcıların Chatorg.org hesaplarını feshedebilir.

Çalışmanızın telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde Chatorg.org’da kopyalandığına ve erişilebilir olduğuna inanıyorsanız, bize aşağıdaki bilgileri sağlayarak Chatorg.org’u bilgilendirebilirsiniz:

  1. Adınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz;
  2. Telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin elektronik veya fiziksel imzası;
  3. İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkıyla korunan eserin açıklaması;
  4. İddia edilen ihlali gözlemlediğiniz yerin açıklaması;
  5. Tartışmalı kullanımın telif hakkı sahibi, aracısı veya yasa tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair bir beyan; ve
  6. Yalan beyanın cezası altında, verdiğiniz yukarıdaki bilgilerin doğru olduğunu ve gerçek telif hakkı sahibi olduğunuzu veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu bildiren bir beyan.

Şikayet e-posta yoluyla copyright@xn--kameralsohbet-99b.com adresine gönderilebilir.

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account