Chatorg - Sesli Sohbet

YENİ SÜRÜM SOHBETE BASLA! ESKİ SÜRÜM SOHBETE BASLA!

Kameralı ve sesli sohbet sitemize hoş geldiniz. Tamamen ücretsiz olarak tasarlanan kameralı sohbet sitemizde kendinize bir ortam yaratın.

123flashchat

123flashchat

23 Flash Chat Server Yazılımı birkaç dakika içinde web sitenize bir sohbet odası ekleyebilir.Tarafından yayınlandı:www.123flashchat.comLisansSharewareMaliyet$ 199.00Deneme süresi:10 KullanıcıİŞLETİM SİSTEMİ:98 / NT / 2k / XP / 2003 / Vistaİnek Derecesi:

4RA

Popülerlik:% 82Destek URL’si:www.123flashchat.com/support.htmlTakip edilen:

web sunucuları

sunucu yazılımı

123 flash sohbet sunucusu yazılımı

sohbet sunucusu

sohbet odası

sohbet istemcisi

Sosyal ağ veya portallar, vb için sohbet etkinlikleri veya çevrimiçi toplantılar düzenler. Kullanılan teknoloji: Java sohbet sunucusu ve Flash sohbet istemcisi. Güvenli, kolay ve uygun fiyatlı. Metin ve görüntülü sohbet dahildir ve Joomla !, phpBB, vBulletin, PostNuke, vb. Gibi çoklu arayüzler, çok dilli destek ve sorunsuz entegrasyon sunar. “Yararları” Web sitesi sahibi er ya da geç canlı sohbet olduğunu fark edecektir. sitenin popülerliğini sürdürmek için gerekli olan önemli unsurlardan biridir. Konuşkan bir ziyaretçi için sohbet odasından daha çekici ve etkileşimli ne olabilir? Cevap – temiz, zengin özelliklere sahip ve kolay bir sohbet odası! 123 Flash Sohbet’in oluşturabileceği sohbet türü. Bu sayede bir arkadaşlık veya topluluk web sitesi ziyaretçileri sadık üyelere çevirebilir, özellikle eğlenceli yeni özellikler ile – Sohbet Odası Uzaktan Kumanda ve Avatar Sohbet modülü. “Kullanım Kolaylığı” Düzgün kişiselleştirme seçenekleri sayesinde 123 kullanıcıyla sohbetin ayarlanmasında hem son kullanıcı hem de yönetici sorun bulamaz. Flash Sohbet, Windows, Linux ve Mac OS gibi platformlar arası iyi çalışır. “Teknoloji” Çok iş parçacıklı Java sunucu motoru, yüksek yük desteğine sahip saat gibi çalışır ve çok sayıda ziyaretçi ve sohbet odasında benzersiz performans sağlar. “Popülerlik” 123 Flash Chat, üstün performans, kullanım kolaylığı ve etkileyici özelliklerle dünya çapında müşterilerin güvenini kazanmıştır. 123 Flash Chat’in yüksek talep görmesi ve 70’den fazla ülkede 200.000’den fazla web sitesi tarafından kullanılması şaşırtıcı değil. “Esnek ve Ölçeklenebilir” 123 Flash Chat Server Yazılımı esnektir, düz metin sohbet ve görüntülü sohbet seçenekleri, lisans veya barındırma seçenekleri ve Dil Kontrolü içerir. HTML sürümü alternatif bir sohbet istemcisi olarak kullanılabilir. Size en uygun paketi bulmak için canlı sohbet demosundaki 7/24 canlı destekçilere danışın

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account